Офіс Ради Європи в Україні в рамках Спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні», Проекту «Впровадження європейських стандартів в українському медіа середовищі», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Радою Європи та Проекту «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», що фінансується Урядом Швеції та впроваджується Радою Європи запрошує Вас взяти у Конференції з питань насильства щодо жінок та гендерних стереотипів у ЗМІ, відбудеться у Києві 04 березня 2015 року з 9:30 до 13:00. Конференція носитиме прикладний характер та буде початком нового практичного проекту для ЗМІ із впровадження гендерного підходу на рівні редакції.

У програмі Конференції – виступи провідних експертів, обговорення кращих прикладів роботи ЗМІ з гендерно чутливими питаннями, обмін досвідом та напрацювання корисних рекомендацій.

До участі запрошуються журналісти усіх типів ЗМІ, експерти, громадські організації, громадські лідері, які систематично висвітлюють тематику прав жінок, суспільних відносин, сім’ї, соціуму, тощо.

Для участі у Конференції необхідно повністю заповнити заявку на участь до 11.00 години 2 березня 2015 року.

Програма відшкодовує вартість проїзду регіональних учасників, яким було підтверджено участь, поїздом (класу купе або плацкарт, Інтерсіті – 2й клас), міжміським автобусом або маршруткою за наявності квитка із зазначеною вартістю. Для відшкодування квитків, учасникам потрібно буде віддати представнику конференц-компанії квиток до Києва і ксерокопію зворотного квитка. Підтвердження участі регіональних учасників у Конференції буде здійснено до 18.00 години 2 березня 2015 року. Перевага надаватиметься тим учасникам, які відповідатимуть основному критерію – тематиці публікацій.

Заповнити заявку на участь в Конференції: https://docs.google.com/forms/d/1KUIJlUTxhU2CpHaPgH7CMafZQsQROkjfTGt2HIlg57w/viewform?usp=send_form

Програмою буде забезпечено синхронний переклад на англійську мову.