Психологічна допомога

Медіа-профспілка разом із Спілкою журналістів у листопаді 2013 року почали спільно допомагати журналістам, а у квітні 2014 року заснували Центр допомоги журналістам. Мета Центру – підтримка журналістів, які постраждали під час суспільно-політичної кризи в Україні у 2013-2014 роках. Серед іншого йдеться й про психологічну допомогу.

Кожної п’ятниці проводяться зустрічі групи психологічної допомоги для журналістів та для членів їхніх родин.

Група допомагає підтримувати рівновагу та впевненість, зрозуміти цінність і потрібність своєї роботи. Працюючи разом в групі, ми знаходимо точні і правильні слова, щоб висловити своє ставлення та почуття до ситуації та подій, в яких доводиться працювати та жити останнім часом.

Запрошуємо кожного, хто не байдужий та піклується про себе, своїх рідних, близьких та колег.

Зустрічі групи відбувається в Києві по п’ятницях з 18.30 до 20.00 у офісі Медіа-профспілки за адресою Хрещатик, 27, 2-й поверх, каб. 25.

Просимо попередньо повідомити про Ваш намір прийти на зустріч групи психологічної допомоги у медіа-профспілку за тел. 050 356 57 58 або електронною поштою sekretar@nmpu.org.ua

За додатковою інформацією можна також звернутися до Наталі Улько (консультант в кризових ситуаціях, психоаналітик) за тел. 050 383 75 93

Додаткові матеріали:
Інтерв’ю з Наталею Улько.
Що таке “вигорання” у професії?