Журналістська ініціатива ВАРТА-2019

29 березня 2019 року

ВАРТА-2019 – це журналістська ініціатива всебічного висвітлення перебігу голосування та підрахунку голосів. Журналісти стоять на варті демократіі, надаючи суспільству неупереджену і всебічну інформацію а також домагаючись реакції відповідних органів на виявлені порушення.

У день голосування – 31 березня 2019 року – працюватиме «гаряча телефонна лінія»  +38 050 356 09 10  для прийому інформації про перебіг голосування та підрахунку голосів, фіксації випадків порушення прав журналістів та надання їм правової допомоги. Регіональні координатори проекту збиратимуть інформацію на місцях з якої формуватиметься новиннєва стрічка на сайті nmpu.org.ua та у соціальних мережах.

У співпраці із партнерами із громадянського суспільства, штабами політичних партій та кандидатів, органами державної влади, правоохоронцями ВАРТА-2019 має намір забезпечити прозорість виборчої процедури та унеможливлення будь-якого тиску на роботу журналістів.

Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ) та Національна асоціація українських медіа (НАУМ), які об’єднують тисячі журналістів та сотні редакцій країни започатковують проект ВАРТА-2019.

 

Долучитися до проекту, висловити пропозиції, отримати коментарі:

Тетяна Котюжинська, НАУМ

Email: tk03@ukr.net

Сергій Штурхецький, НМПУ

Email: chairman@nmpu.org.ua

Інформаційні ресурси:

https://www.facebook.com/NMPU.UA/

http://nmpu.org.ua/

 

Залиште коментар