Завершився перший етап VIII З’їзду НМПУ

Учора, 1 березня, відбувся перший етап чергового VIII З’їзду НМПУ, делегати якого переобрали керівництво спілки. Робота над затвердженням бюджету НМПУ та програмних документів продовжиться із залученням первинних осередків.

Головою Комітету НМПУ обрано Сергія Штурхецького (Рівне), який є членом Комітету НМПУ від моменту її створення і упровдовж 2017-2019 років був першим заступником Голови НМПУ. Делегати З’їзду затвердили також склад нового Комітету НМПУ, до якого увійшли Наталія Каптусарова (Одеса),  Борис Орел (Миколаїв), Андрій Михайлик (Київ), Сергій Корнієнко (Полтава); Сергій Штурхецький є п’ятим членом НМПУ за посадою.

Делегати З’їзду обрали склад нової Ревізійної комісії, до якої увійшли Олександр Карпенко – голова (Херсон), Олександр Олійник (Донецька область), Микола Кобилюк (Чернівці).

Такі питання порядку денного як затвердження бюджету та стратегії, основних напрямів роботи організації будуть розглянуті за два місяці. За пропозицією новообраного Голови НМПУ Сергія Штурхецького, до розгляду цих питань будуть залучені первнинні профспілкові організації.

“Перед нами стоять непрості виклики , які будуть вимагати швидких і рішучих відповідей, – відзначив Сергій Штурхецький. – У той же час впевнений, що журналісти та журналістки зможуть об’єднатися навколо спільних цінностей і бути разом у ці складні часи випробувань, а Медіапрофспілка зможе стати платформою для надійного захисту їх прав та інтересів”.

Прес-служба НМПУ

Залиште коментар