Deadline назвав імена кращих експертів та ЗМІ у липні

Журналісти в серці Deadline. Баланс-Агро, Факти і Коментарі, Maanimo названи кращими в липні 2018

Deadline назвав імена кращих експертів та ЗМІ у липні. Найактивнішими виявилися представники друкованої та електронної преси, оглядачі фінасово-економічних тем серед медіа. Молодий експерт з комунікацій з Українського Інституту Майбутнього очолив список екcпертів.

 

Лідерами липня 2018 стали:

  • Олександр Дьомін, редактор “Maanimo”
  • Журналіст “Факти і Коментарі” Сергій Курган
  • Сергій Наумов шеф-редактор “Баланс – Агро”
  • Софія Касьяненко, “Український Інститут Майбутнього”
  • Головний редактор”NewwestMedia” Олександр Коваленко
  • Політичний експерт Ігорь Руденко

 

Медіа-платформа Deadline.сom.ua щомісяця оголошує результати активності експертів і журналістів. Підсумковий рейтинг активності буде представлений в грудні 2018 року, а переможці отримають подарунки та призи від організатора.

Щоб приєднатися до участі в рейтингу, достатньо зареєструватися на платформі і регулярно публікувати запити та пітчі. Активність на платформі враховується автоматично, на неї неможливо вплинути третім особам. Тому рейтинг є повністю прозорим і незалежним.

“У кар’єрі будь-якого менеджера або журналіста важлива позитивна репутація. Це наша ще одна інвестиція в майбутні кар’єри користувачів тим, кому це необхідно. На відміну від традиційних рейтингів цитованості і антирейтингів, ми будемо раді допомогти молодим менеджерам і журналістам-початківцям в досягненні нових висот. А професіоналам сміливо доповнимо портфоліо і полегшемо випуск матеріалів без плагіату “, – коментують в Deadline.

 

Нагадаємо, що наприкінці червня розпочато перший незалежний цифровий рейтинг-лист в Україні We.Press, в рамках якого щомісяця визначаються найактивніші спікери і ЗМІ за даними платформи.

 

Довідка: 

Deadline – перша професійна медіа-платформа для експертів і журналістів в Україні. Це безкоштовний для ЗМІ сучасний сервіс, з просуванням термінових і анонімних запитів від ЗМІ з метою швидше отримати якісні відповіді, внутрішнім чатом для прямого спілкування ньюсмейкерів і журналістів. Експертів можна знайти не тільки по галузі, а й по місту і навіть за ступенем активності і успішності на платформі. З липня 2018 – на базі платформи анонсований старт цифрового рейтингу серед експертів і журналістів України. Deadline – партнер Асамблеї докторів наук з державного управління, визнаний Internews і іншими структурами як експерт ринку медіа в Україні.

Rating_DDL_July_2018_UKR

Залиште коментар