Заява голови НМПУ щодо ситуації навколо телеканалу NewsOne

Неприпустимо, коли медіа перетворюються на “зброю масового ураження” та використовуються політиками виключно у власних інтересах!
Неприпустимо, коли від таких “політичних забав” страждають саме співробітники ЗМІ – в даному випадку йдеться про телеканал NewsOne і події навколо нього протягом останніх двох днів!
Медійники не можуть бути заручниками ані забаганок власників, ані “хотєлок” їхніх політичних опонентів. Питання пропаганди, маніпуляції, росповсюдження неправдивої інформації мають вирішуватись в судах, а не шляхом перешкоджання законній журналістській діяльності, якими б благими намірами ці дії не виправдовувались.
Від імені Незалежної медіа-профспілки України, члени якої також є співробітниками телеканалу NewsOne, наголошую, що в разі продовження дій, спрямованих на створення ситуації, в якій буде унеможливлена або заблокована реалізація законного права на працю працівників телеканалу – членів НМПУ, Незалежна медіа-профспілка України використає всі можливі законні інструменти впливу як всередині країни, так і за її межами для захисту наших колег!
Ігор Чайка, голова НМПУ

Залиште коментар