Зі святом, колеги!

Шановне вельмиповажне панство, колеги і колежанки – “акули” пера, віртуози камери, лицарі диктофону, відважні серфери  неосяжних Інтернет-просторів!

Сьогодні Ваше свято і я, від імені Незалежної медіа-профспілки України, дозволю собі кілька словесних пасажів з цього приводу.

По-перше, журналістика в країні, не зважаючи ні на що, й досі є і це, мабуть, чи не найбільший привід для святкування в цей день! Щодо отого “незважаючи” – перелік може вийти довгенький, але найсуттєвіше в тому, що невичерпне бажання наших депутатівчиновниківолігархів всіх мастей, уподобань і орієнтацій перетворити журналістську спільноту на зручний мобільний додаток для виконання їхніх медіазабаганок, поки що, здебільшого, продовжує лишатись бажаною, але – мрією!

По-друге, коли ті ж самі, на жаль, не казкові персонажі вчергове, не отримавши бажаного, починають, презирливо закопиливши губу, бубоніти щось про “одну з найдавніших професій”, можемо бути певними, що й надалі маємо право на професійне свято! А от коли вже бубоніння починає перетворюватись на огидну істерику – можете не сумніватися, що хтось з них був “застуканий” колегами, м’яко кажучи, “зі спущеним споднім в пікантній позиції” (причому, як в переносному, так і прямому розумінні).

По-трєте (не забуваймо наповнювати келихи!), сьогодні з усіх великих і малих кабінетів, трибун та столів різної геометричної конфігурації (від “круглих” до звичайних ресторанних) точитиметься єлей з медом та куритиметься фіміам на Вашу честь (а шо поробиш, традиція – це, як більшість наших “вождів” ще до недавна соромливо шастали до церкви з партійно/комсомольським квитком в кармані). Але не втрачайте професійної пильності, колеги, – раптом в повітрі потягне сіркою, а на губах відчуєте присмак дьогтю?! Тож, береженого й Бог береже, а справжнього журналіста ще й інтуїція!

А отже зі Святом, колеги, майстерності нам та натхнення! Амінь! І нехай усім Всевишній допомагає, а затятим атеїстам – Святий Інтернет та апостол його Цукерберг!!! 🙂 🙂 🙂

 

Щиро Ваш,

голова НМПУ

Ігор Чайкаchayka

Залиште коментар