Журналістці знову перешкоджали представники ПАТ «Чернівцігаз»

Журналістка, членкиня Незалежної медіа-профспілки України, Галина Єреміца викликала поліцію і написала заяву про злочин
«Сьогодні у приміщенні  ПАТ «Чернівцігаз» один із членів комісії, який відмовився представитися, накинувся на мене, почав  відбирати мобільний телефон, хапати мене за руки, коли я хотіла сфотографувати його», – повідомила членкиня НМПУ, журналістка Галина Єреміца.

Журналістка розповіла, що перед початком засідання комісії вона на прохання працівників ПАТ «Чернівцігаз» надала їм свої документи – паспорт, міжнародну прес-карту і нотаріально завірену довіреність від жителя міста Кіцмань Бориса Твердохліба,  щодо якого сьогодні розглядалося питання на комісії.

За словами потерпілої, після цього їй дозволили увійти до конференц-зали, щоправда перед тим попросили «не здійснювати аудіо- та відео».

«Засідання відбулося, я заслухала інформацію комісії (записуючи її в блокнот), задала кілька питань членам комісії, почула сякі-такі відповіді й отримала платіжний рахунок для мого довірителя. І тут я попросила членів комісії представитися, особливо наполегливо, кілька разів, я просила це зробити одного з них –  «кремезного» члена комісії, який напав на мене на минулому засіданні комісії 14 березня 2017 року.  Він чомусь категорично відмовляється назвати своє ім’я і прізвище, дуже агресивно реагує на таке прохання. Тоді, 14.03.2017, цей член вирвав з моїх рук телефон, щоби я його не знімала, і схопивши за плечі, силоміць виштовхав за двері. Тоді за фактом перешкоджання моїй журналістській діяльності було відкрито кримінальне провадження. Але поліція з незрозумілих мені причин за понад 3 місяці розслідування справи так і не змогла ідентифікувати члена-нападника… Безкарність породжує нові злочини, тому цей член комісії напав на мене сьогодні знову!», –  обурюється журналістка.

Цей таємний член комісії так і не представився. Не представився жоден член комісії. Вони  були чомусь дуже агресивно налаштовані. «Тоді я дістала з сумочки мобільний телефон і хотіла сфотографувати цього члена, щоби допомогти поліції ідентифікувати цього нападника. Як тільки він побачив телефон в моїх руках, одразу накинувся на мене, почав відбирати, хапати за руки. Після цього всі члени комісії дуже швидко покинули залу засідань»,  – заявила  Галина Єреміца.

На місце інциденту журналістка одразу викликала поліцію і написала відповідну заяву, дала пояснення. Вона також вимагала проведення очної ставки з нападником, однак поліцейським за більш ніж півтори години часу не вдалося знайти цього таємного члена на території  ПАТ «Чернівцігаз».

Залиште коментар