ДОСЯГНУТО ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЩОДО ПІДПИСАННЯ НА ОБЛАСНОМУ РІВНІ МЕМОРАНДУМУ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ І ЗАХИСТ ТА БЕЗПЕЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЖУРНАЛІСТІВ

01 червня  голова Всеукраїнської професійної спілки «Незалежна медіа-профспілка України» Ігор Чайка провів роботу зустріч з першим заступником голови обласної державної адміністрації Михайлом Павлюком.

Участь у зустрічі також взяли керуючий справами обласної ради Микола Борець та член ради «Незалежної медіа-профспілки України» Маріанна Антонюк.

Ігор Чайка поінформував про сферу діяльності Всеукраїнської професійної спілки, а також про намір ініціювати на регіональному рівні підписання Меморандуму про взаєморозуміння і захист та безпечну діяльність журналістів між медіа-середовищем регіону, представниками місцевої влади, силових і правоохоронних структур, що сприятиме розумінню всіма сторонами сфери відповідальності за питаннями недопущення порушень прав представників медіа та унеможливленню безкарності злочинів проти журналістів.

Підписання такого документу в подальшому передбачене і на всеукраїнському рівні.

У свою чергу Михайло Павлюк наголосив, що обласна державна адміністрація неухильно дотримується принципів прозорості і відкритості у своїй діяльності, забезпечуючи виконання вимог законів України, європейських стандартів у сфері свободи слова, вільного функціонування ЗМІ, професійної діяльності журналістів. «Ми відкриті та готові до тісної співпраці задля забезпечення професійних прав журналістів з Незалежною медіа-профспілкою України, її обласним осередком, іншими журналістськими організаціями, що переконаний, дасть свої позитивні результати у згаданому питанні», – запевнив посадовець.

За підсумками зустрічі досягнуто домовленостей щодо спільного напрацювання проекту Меморандуму з подальшим його підписанням усіма зацікавленими сторонами.

3

 

 

 

Залиште коментар