17 червня 2017 року в Будинку кіно відбувся VII позачерговий з’їзд Незалежної медіа-профспілки України.

Скликання позачергового з’їзду було обумовлено необхідністю внесення змін до Статуту організації для проведення реєстрації НМПУ в Реєстрі неприбуткових установ і організацій. З’їзд одноголосно проголосував за внесення необхідних змін до Статуту і доручив керівнику організації провести відповідну реєстрацію установчих документів та відомостей про керівні органи НМПУ у Міністерстві юстиції України.

Також, у зв’язку з тим, що на момент проведення з’їзду надійшли заяви про складення повноважень від 5-ти членів Комітету НМПУ, з’їзд прийняв рішення про необхідність переобрання складу та чисельності представників Комітету.

Делегати зібрання проголосували та затвердили новий склад Комітету НМПУ:

Ігор Чайка (Київ), голова Комітету; Сергій Штурхецький (Рівне), перший заступник голови Комітету; Анна Андрієвська (Київ), заступник голови Комітету: Андрій Богатирьов (Дніпро), Владислав Савенок (Чернігів), Тетяна Локацька (Миколаїв), Олександр Олійник (Краматорськ) – члени Комітету НМПУ.

Оргкомітет по підготовці з’їзду медіа-профспілки запропонував на затвердження делегатами зібрання проект «Комплексної стратегії розвитку НМПУ на 2018 рік». З’їзд затвердив запропоновані напрями діяльності та доручив Комітету НМПУ продовжити роботу над їх втіленням.

Наприкінці засідання голова Комітету Ігор Чайка зачитав присутнім Лист Конфедерації Вільних профспілок України щодо висловлення підтримки безстрокової акції протесту Вільної профспілки залізничників України, яка  вже вдруге за останній рік звертається до керівництва ПАТ «Українська залізниця» з вимогою підвищення заробітної плати.

VII позачерговий з’їзд Незалежної медіа-профспілки України висловив свою підтримку та солідарність діям Вільної профспілки залізничників України і побажав колегам-залізничникам зваженості, витримки та успіху в отриманні задоволення їхніх законних вимог!

Залиште коментар