Поновлення на посаді Марії Хітько

Дев’ятнадцятого квітня Апеляційний суд Волинської області завершив розгляд апеляційної скарги Ківерцівської районної ради на рішення Ківерцівського районного суду щодо поновлення на посаді заступника редактора Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом», члена НМПУ Марії Хітько та виплаті їй компенсації за завдану моральну шкоду через протиправне звільнення та середньомісячної заробітної плати за час «вимушеного прогулу».

У своїй скарзі представник районної ради визнав протиправність розпоряджень голови райради щодо звільнення Хітько М.Г. та призначення в.о. редактора Михайленко Л.П., проте не погоджувалися з тою частиною рішення суду, де зобов’язували орган місцевого самоврядування виплатити грошову компенсацію позивачу. Втім Апеляційний суд Волинської області, розглянувши справу по суті, відмовив у її задоволенні та залишив у силі рішення суду І інстанції.

Разом з тим, рішення Апеляційного суду не «поставить крапки» у відстоюванні колективом газети «Вільним шляхом» свого права на реформування, гарантованого чинним законодавством, чому всіляко перешкоджає Ківерцівська районна рада, нехтуючи, в тому числі, й рішеннями суду. Підтвердженням цього стало рішення органу місцевого самоврядування від 28 березня нинішнього року «Про призначення Михайленко Л.П. на посаду редактора редакції Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом», яке депутати райради ухвалили після вердикту Ківерцівського районного суду від 15 березня. Так чином було  призначено «кишенькового» редактора для колективу, який страйкує з вересня минулого року, попри те, що держава не делегувала райрадам таких повноважень на даному етапі суспільного розвитку. А отже НМПУ й надалі підтримуватиме колег з Ківерців у відстоюванні їхніх прав та захищатиме їхні інтереси у судових засіданнях.

Залиште коментар