Наше “шапіто”!

От шо не кажіть, а ні дня без свята в нашому журналістському цеху в Україні! Хоч на півдні, хоч на заході! Тільки но повернувся з Миколаєва, де з’явилась цікава тенденція у місцевих заслужених артистів і охоронців губернатора нападати на журналістів та відбирати фотоапарати чи телефони, як на арені нашого всеукраїнського цирку-шапіто з’явились… «тигри»! Цього разу цирк з екзотичними персонажами гастролює в Чернівцях на арені ТЦ «Проспект». І, о чудо! – «тигри» не прості, а, як і водиться в пристойному цирку – чрєвовещателі!!!

Не вірите?! То спитайте у фотокора «Чернівецького променя» Ігоря Константинюка – саме йому в тому «Проспекті» вчора ті «тигри» напророчили «великі проблеми». Але коли колега, як справжній журналіст, що натрапив на таку сенсацію – розмовляючих «тигрів», спробував зафіксувати цю непересічну подію на камеру телефона (ну не було під рукою іншої техніки!), «тигри» почали розмахувати лапами і довелось журналістові терміново викликати дресирувальників…

Тьху ти, з вашим «цирком» – звісно ж, поліцію, бо насправді затасканий, як драні боти старого клоуна, номер під назвою «а давай покажемо цим журналюгам, хто в хаті хазяїн» виконували на подіумі чернівецького ТЦ «Проспект» місцеві Бім і Бом з охоронної фірми «Тигр»! З якого переляку, Ігорю Константинюку так довідатись на місці і не вдалось, бо коли «тигри» почули, що він кличе дресирувальників поліцію, то миттєво виконали «на біс» ще один популярний номер – розчинились в просторі і часі!

Тож тепер вся надія чи то на поліцію, чи то на фахівців з паранормальних явищ – поки що достеменно не відомо.

От тільки здається мені, що допоки сама журналістська спільнота остаточно не прокинеться та не почне докладати зусиль по впровадженню в репетиційний процес артистів цього шапіто елементів правової дресури, програма цирку так і не зміниться.

На жаль…

Залиште коментар