Ігор Чайка запрошує колег до відвертої розмови про нашу з вами безпеку.

Тобі погрожують, ламають техніку, підпалюють авто, відкрито погрожують зброєю чи цинічно стріляють з неї у твій бік?!

І все це відбувається не в гарячих точках  чи кримінальних кварталах третіх країн, а безпосередньо в твоєму місті і в більшості випадків посеред білого дня та в присутності свідків?!

А інколи це відбувається за бездіяльної присутності тих, чиїм обов’язком є «охороняти і захищати», а то й за їх безпосередньої участі?!

І чому згадування статті 171 Кримінального кодексу викликає у чиновників та правоохоронців напади необгрунтованої агресії?!

 

То може вже час не сподіватись на заклики правозахисних організацій і окремих правників, а взяти ситуацію під свій контроль?! Невже ми, розслідуючи злочини проти інших, лишимо безкарними злочини проти нас самих?!

Протягом найближчого місяця голова Незалежної медіа-профспілки України Ігор Чайка запрошує колег до відвертої розмови про нашу з вами безпеку.

Це не тренінг, семінар чи лекція, яких вже було достатньо на нашому з вами віку. Це розмова колег про наболіле в затишному просторі в вашому місті за філіжанкою кави.

Тож чекаємо на всіх, хто готовий не тільки слухати інших, а й сам має що сказати про безпеку і безкарність. Журналісти, розслідувачі, викривачі корупції, медіа-активісти і блогери – поговоримо відверто?

До зустрічі у вашому місті!

Миколаїв –  25-26 травня

Чернівці  –   1-2 червня

Харків     –   8-9 червня

Дніпро     –  15-16 червня

Луцьк      –  22-23 червня

 

  • Час та місце зустрічі узгоджуються та будуть обов’язково повідомлені окремо.

Залиште коментар