Трудовому кодексу сказали: «Ні!»

Заплановане на 11 квітня засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення завершилося, по суті, щойно розпочавшись. З-поміж іншого планувалося розглянути питання «Про підготовку проекту Трудового кодексу України (реєстр. № 1658, дооп.) до другого читання».

Трудовому кодексу сказали: «Ні!» (ФОТО, ВІДЕО)


Проте саме цей пункт порядку денного став каменем спотикання. Члени комітету відмовилися вислухати аргументи присутніх на засіданні представників незалежних профспілок та громадських організацій. Однак голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, очільник Об’єднання авіаційних профспілок Веніамін Тимошенко та юрист ГО «Трудові ініціативи» Георгій Сандул наполягали на своєму, відтак було прийнято рішення, що комітет не може продовжити роботу.

Тим часом біля приміщення, де відбувалося засідання, продовжився вирувати мітинг, участь у якому брали активісти Вільної профспілки залізничників України, Вільної профспілки медичних працівників України, Незалежної профспілки гірників України та інших структурних підрозділів, що входять до складу КВПУ, інших профспілкових об’єднань та деяких політичних сил.

Промовці закликають парламентарів не ухвалювати новий Трудовий кодекс, який називають рабським і кріпосним, і закликають присутніх до гуртування та протистояння антинародним ініціативам влади. На мітингу з-поміж інших виступили голова КВПУ Михайло Волинець, народні депутати Андрій Лозовий, Юрій Левченко та Михайло Головко.

DSC 1942

 

DSC 1913

 

DSC 1924

 

DSC 1930

 

17902814 1871898696402188 20105413 o

Позначки:, ,

Залиште коментар