Сумський журналіст отримав погрозу через публікацію про голову ОДА

Журналіст, редактор сайту Sumy.Today Євген Охріменко звернувся із заявою до поліції через погрози, які він отримав у зв’язку з публікацією на сайті новини про голову Сумської обласної держадміністрації. Про це повідомляє представник ІМІ у Сумській області.

1491554531

Новина за 4 квітня на сайті передруковує пост у Фейсбуці роменчанина Володимира Дворніченка, де він виклав фото розпорядження голови ОДА, в якому місцевим розпорядникам коштів наказується “вжити заходи” щодо максимального здійснення закупівель товарів тих виробників, що мають фактичне місцезнаходження на території Сумської області.

“Мені зателефонував чоловік, який назвався Максимом Щербиною. Використовуючи нецензурну лайку, він висловив свою підтримку голові ОДА і погрожував знайти активіста, який підняв цю тему у соцмережах, і розправитися фізично. Я розцінюю це як погрози, тому звернувся до поліції”, – розповів Євген Охріменко.

Роменчанин Володимир Даценко, який написав відповідний пост у Фейсбуці, повідомив, що також звернеться до правоохоронців.

Пізніше Євген Охріменко виклав аудіозапис розмови і її роздруківку на сайті: “Меня зовут Щербина Максим, я житель города Ромны. Я сейчас очень тщательно подбираю слова, чтобы не быть грубым. Я очень сильно возмущен вашим постом по поводу голови ОДА, що він там лобіює сумських виробників. А ви мені скажіть, бл..дь, вместе с этим Виталием Даценко, которого я найду и засуну в ж..пу его же голову, кого должен лоббировать губернатор Сумской области?! Области, которая самая нищая, бл..дь, в стране, у которой самая высокая безработица?! Бл..дь, самая нулевая экономика, кого он должен лоббировать?! Вы там шо, бл..дь, идиоты все вообще, бл..дь? Или я не могу понять, чем вы там, на х..й, занимаетесь?!”.

Як повідомила начальниця відділу комунікацій Головного управління Національної поліції в Сумській області Ельвіра Біганова, за заявою Охріменка розпочато кримінальне провадження за с.345-1 (Погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу.

“Це погроза або насильство відносно журналіста. Розслідування злочинів та правопорушень скоєних відносно працівників засобів масової інформації знаходяться на особистому контролі керівника Головного управління Нацполіції області”, – повідомила Ельвіра Біганова.

Фото – скриншот з Sumy.Today

Позначки:, ,

Залиште коментар