На скандальному засідання Миколаївської облради побили журналіста «Інтера»

На засідання чергової сесії Миколаївської обласної ради побили власного кореспондента телеканалу «Інтер» Кирила Ющишина. Про це передає член комітету НМПУ, медіаюрист у Миколаєві Тетяна Локацька.

Кирило Ющишин

Кирило Ющишин

Спеціальний кореспондент телеканалу «Інтер» Кирило Ющишин розповідає, що його побив, скоріш за все, охоронець губернатора: «Чоловік, який постійно ходить з губернатором, мабуть, його охоронець, схопив мене за руку і відтягнув з місця, де я стояв у залі засідання. Я вийшов у хол і вирішив його сфотографувати, натомість він вихватив у мене телефон і викрутив руку. Нас розборонило троє патрульних поліцейський. Тепер цей чоловік, якого називають Діма, розповідає, що я терорист і даю проти нього неправдиві свідчення», – поділився з НМПУ потерпілий.

Кирило розповідає, що переплутати його з терористом було складно, адже він постійно в облраді був з бейджем, де зазначено, що він журналіст.

Зазначимо, що перед початком засідання чергової сесії Миколаївської обласної ради будівлю ОДА пікетують відразу кілька груп миколаївців, загальна кількість яких – близько 150.

На площі перед будівлею акцію проводять «портовики», які виступають проти чинного керівництва морпорту. Ще одна група протестує проти затоплення Олександрівського водосховища і будівництва Ташлицької ГАЕС.

У холі ОДА перед сесійним залом зібралися актори російського театру, які прийшли підтримати директора театру Миколи Кравченка, питання про звільнення якого значиться на порядку денному майбутньої сесії. Вони намагаються потрапити в зал, але їх не пускають.

Також в сесійний зал намір пройти атошникі, які хочуть проконтролювати голосування за визнанням РФ країною-агресором, а також питання про звільнення директора російського театру Миколи Кравченка. Періодично в холі виникають конфлікти.

На вході до сесійної зали чергують співробітники поліції, які дуже ретельно “фільтрують” всіх бажаючих увійти: запрошених, навіть чиновників і журналістів, просять пред’явити документи і тільки потім впускають до зали.

Депутатів в залі мало: не більше двох десятків. Передає “Новости Н”. 

Крім того, з’явилися чутки про те, що нібито в поліцію надійшло повідомлення про замінування будівлі, де має розпочатися сесія. Поки ці чутки не підтвердилися.

Позначки:, , , , ,

Залиште коментар