Ігор Чайка відкриє роботу «Кіношколи у Рівному»

У суботу, 29 квітня, голова Незалежної медіа-профспілки України, режисер-документаліст, продюсер, журналіст Ігор Чайка лекцією «Чи втрачає актуальність матеріал у документальному кіно»  та демонстрацією фільму «Острів Крим. Дежавю» відкриє роботу проекту «Кіношкола у Рівному».

18197690_10212641227569417_1449121260_n

Упродовж шести тижнів у місті відбуватимуться майстер-класи, які будуть проводити знані режисери, сценаристи, оператори-постановники, продюсери та актори. Вони розповідатимуть, зокрема, про особливості документального та ігрового кіно, про створення сценаріїв, які захотіли б купити, про основи кольорознавства, а також про те, як проходити кастинги та отримувати роль. Участь у таких творчих майстернях буде безкоштовною.

«Цей проект –  один із кроків до того, щоб Рівне зайняло свою нішу серед кінематографічних міст. І підґрунтя для цього ми вже маємо, – розповів автор ідеї Віктор Булига. – Так, на сьогодні у Рівному є  свій кінофестиваль (маю на увазі «Місто мрії»). Крім того, роботи місцевих авторів були представлені на міжнародних фестивалях за кордоном. Ініціативу організувати кіношколу підтримала міська влада в рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій». Взагалі, готуючи майстер-класи, ми розраховуємо на початківців. Але це не обов’язково має бути молодь. Так, наприклад, донька відомого в Європі художника Георгія Косміаді – Надія вперше знялася у фільмі, коли їй було 92 роки. Тобто починати ніколи не пізно».

Позначки:, ,

Залиште коментар