Школа профспілкового бійця

Голова Миколаївської облорганізації медіа-профспілки Тетяна Локацька та член Комітету Херсонської організації Валерій Миронюк прийняли участь у тренінгу, організованому Конфедерацією вільних профспілок України «Дії профспілок щодо захисту прав працівників та збереження робочих місць».

DSC_1536

На семінарі присутні мали змогу пройти тренінг з тематики «міжнародні механізми захисту трудових прав», «трудове законодавство», «економічні та політичні причини нерівності та соціальної несправедливості» та багато іншого.

«Зустріч представників профспілок це завжди цікаво. Для кожного з нас це новий досвід з практики і нові знайомства. Наприклад, я дізналась, якщо не опускати руки, то дві людини можуть зрушити інертний сплячий колектив і разом заявити роботодавцям, що наразі вже скасовано кріпосне право. Також дізналась багато цікавого з приводу впливу іноземних власників на українські підприємства, що теж важливо у роботі профспілок. Ну і нарешті – це все розуміння того, що ти не один щодня воюєш за власні права та права колег», – ділиться своїми враженнями Голова Миколаївської облорганізації НМПУ Тетяна Локацька.

DSC_1544

«Це був безцінний досвід спілкування в такому колі. Подібні тренінги – це завжди цікаво та корисно і насправді я для себе виніс з нього багато нової інформації. Наприклад, побачив досвід координацій дій між різними профспілками та їх лідерами. Зрозумів ступінь впливу міжнародних профспілкових організацій на уряди та підприємства. Ще раз переконався, що глобальні профспілки є ефективним інструментом захисту прав на всіх рівнях – на рівні підприємства, галузі та й на загальнонаціональному рівні», – коментує член Комітету Херсонської медіа-профспілки Валерій Миронюк.

Важливо, що наші профспілчани  пізнають тактику профспілкової боротьби не тільки Незалежної медіа-профспілки України, а й інших профспілок. Важко не погодитись, що за незалежними профспілками майбутнє й журналісти мають об’єднуватись з представниками інших професій й формувати справжнє громадянське суспільство.

Позначки:, ,

Залиште коментар