17.03.17 11.00 Круглий стіл: “Розвиток служби крові в Україні: реалії і “картинка” у ЗМІ”

17 березня (п’ятниця) 2017 року, об 11.00 в прес-центрі інформаційного агентства “Українські Новини” відбудеться круглий стіл на тему: “Розвиток служби крові в Україні: реалії і “картинка” у ЗМІ”.

578cbb74167c6-nvv-4451hhhhh_1200

В рамках заходу починаючи з 8.30 до 11.00 представники ЗМІ та всі бажаючіможуть стати донорами, пройти шлях донора в нетиповій локації, поспілкуватися з донорами, з громадськими захисниками їхніх прав та медиками безпосередньо у прес-центрі (ст. м. “Палац спорту”, вул. Еспланадна, 20, 1 поверх).

Для участі в якості донора слід заповнити анкету: http://bit.ly/2niqWv4

Організатори: Асоціація “Спільний простір”, ВМГО “Асоціація молодих донорів України”.

Під час круглого столу будуть представлені результати громадського проекту “Кров новин – новини крові” та проведено дискусію про те, як ефективна комунікація “громада – держава – ЗМІ” може сприяти втіленню Національної стратегії розвитку служби крові.

Питання до обговорення:

– Больові точки служби крові: якими їх бачать пацієнти, донори, медпрацівники, представники місцевої та центральної влади?

– Національна стратегія служби крові: що вона несе Україні? Коли переходимо до плану дій?

– Яку інформацію про службу крові отримує аудиторія новин телевізійних, друкованих та онлайн-ЗМІ Кропивницького, Житомира, Львова і Харкова? Результати моніторингу ЗМІ в цифрах і оцінках медіа-експертів. Роль ЗМІ і громади в розвитку служби крові.

Учасники:

– Леся Ярошенко, координатор громадського проекту “Кров новин – новини крові”;

– Олександр Чекмишев, доктор наук із соціальних комунікацій, викладач Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, медіа-експерт Асоціації “Спільний простір”;

– Юлія Новобранець, волонтер Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Асоціація молодих донорів України”;

– Оксана Мулярчук, головний спеціаліст Відділу організації спеціалізованої медичної допомоги Управління медичної допомоги дорослим Медичного департаменту Міністерства охорони здоров’я України;

– Представники обласних центрів крові, обласних рад та держадміністрацій.

Акредитація журналістів: (+38050) 412 48 61, (+38066) 737 83 18 ukrainianmonitor@gmail.com

Адреса прес-центру: ст. м. “Палац спорту”, вул. Еспланадна, 20, 1 поверх.

Позначки:,

Залиште коментар