Українська медіа школа UMESchool оголошує прийом заявок на курс 2017 року

Українська медіа школа UMESchool оголошує прийом заявок на курс 2017 року «РОЗСЛІДУВАЛЬНА ЖУРНАЛІСТИКА ТА ЖУРНАЛІСТИКА ДАНИХ У ЦИФРОВУ ЕПОХУ».

Запрошуємо журналістів і редакторів з регіональних телерадіокомпаній та on-line видань!

Загальна тривалість курсу – 4 місяці (4 модулі). Кожний модуль включає в себе 3 дні очного інтенсиву (Київ), та чотири тижні – дистанційного навчання з feed-back від тренерів.

investigative

Упродовж курсу учасники дізнаються:

·  Як планувати розслідування, як шукати цікаву тему, розрізняти та аналізувати джерела

·  Як працювати з даними та створювати якісну історію на основі даних

·  Як писати для он-лайну, як просувати свою історію через нові медіа

·  Як використовувати мультимедійні інструменти в розслідувальній журналістиці

 Тренери курсу:

Денис Бігус. Консультант з нових медіа. Автор і ведучий програми «Наші гроші» (телеканал ZIK). Організував проект «Канцелярський сотня», який розшифровує документи, знайдені в «Межигір’ї» після втечі Віктора Януковича. Денис працював кореспондентом і репортером на телеканалі ТВІ, в OCCRP, YanukovichhLeaks, KyivPost та в «Українській правді”.

Михайло Кольцов. Більше 10 років працює з аналітикою і дослідженнями, пов’язаними з великими об’ємами даних, особливо в тій частині, яка передбачає їх швидку обробку і систематизацію. На замовлення фондів і консалтингових груп розробив і проводив тренінги по роботі з великими масивами інфоромації, візуалізації даних і цифрової безпеки.

Юрій Залізняк. Журналіст, доцент кафедри нових медій Львівського національного університету імені Івана Франка. Керівник служби інформації ФМ-станції «Дуже Радіо» (Львів). Працював кореспондентом та випусковим редактором в українській редакції радіостанції «Німецька Хвиля» (Бонн). З 2001 до 2005 був випусковим редактором українських і міжнародних новин «Радіо Люкс» (Львів), а у 2011 – 2016 – випусковим редактором та ведучим програм західноукраїнської радіомережі «FM Галичина».

Всього місць для учасників семінару – 14.

Навчання платне – 500 гривень за весь курс.

Дати курсу:

1 модуль: 24-26 лютого

2 модуль: 24-26 березня

3 модуль: 21-23 квітня

4 модуль: 19-21 травня

17 червня: захист проектів, випускний

Для реєстрації прохання заповнити аплікаційну форму. Контакти: office@nam.com.ua

“Ukrainian Media E-Learning School” – сучасні курси підвищення кваліфікації для журналістів та медіаменеджерів, що побудовані за німецьким зразком. Спільний проект Незалежної асоціації телерадіомовників (НАМ) та Deutsche Welle Akademie. Українські експерти зі значним досвідом журналістики і медіа менеджменту спільно з німецькими фахівцями створили навчальну програму для журналістив та керівників медіасфери, які прагнуть вдосконалювати свої знання й навички з фаху.

UMES

Позначки:,

Залиште коментар