Військові терміново евакуювали знімальну групу “5 каналу” з Авдіївки

Запеклий бій в Авдіївці: армійці, ризикуючи життям, терміново евакуювали знімальну групу “5 каналу”. Про це йдеться на сайті телеканалу.

94764
Наразі на ворожих позиціях – терористичний батальйон “Спарта”.

19 січня, під Авдіївкою українські позиції під обстрілами перебували від обіду. Ворог почав вогонь з гранатометів, і з кожною годиною нарощував калібр зброї. Під обстріл потрапила і знімальна група “5 каналу”.

На позиціях бойовики почали обстрілювати українські позиції із гранатометів. Армійці змушені відповідати, бо є загроза їхньому життю. Вогнем у відповідь українські захисники намагаються завадити ворожим розвідникам, що підкрадаються до позицій ЗСУ.

Відстріляні гільзи та вогонь серед білого дня – “таке у нас по кілька разів на день”, розповідають військові. Обстріли посилюються. Із кожною новою атакою терористи застосовують зброю дедалі більшого калібру. Так до позицій армійців під прикриттям вогню намагається підійти диверсійна група ворога.

За словами армійців, з початком року відбулася ротація. На ворожих позиціях тепер терористичний батальйон “Спарта”.

“Прийшли відзняти, як Водохреща відзначається, а під час зйомок розпочався фестиваль”, – кажуть армійці. Їм довелось, ризикуючи власним життям, терміново евакуйовувати знімальну групу. Як це було – дивіться у сюжеті:

Наостанок військові прогнозують, що сьогоднішня ніч на позиціях буде непростою.

Позначки:, ,

Залиште коментар