На Донеччині журналісту “СтопКопу” перешкоджали знімати засідання виконкому

25 січня у Святогірську Донецької області журналісту “Стоп Корупції”, керівнику Святогірського осередку ГО “Стоп корупції” Володимиру Рибалкіну перешкоджав знімати засідання виконавчого комітету міської ради член виконкому Микола Присяжний.

1485768466

Інцидент стався у будівлі міської ради Святогірська.

Як розповів Володимир Рибалкін, засідання виконавчого комітету проходило не в залі засідань, а в кабінеті міського голови Святогірська Олександра Дзюби.

За словами журналіста, на меті у Присяжного було не дати знімати на відео це засідання. “О 10 годині ранку в приміщені Святогірської міської ради міським головою Дзюбою О.І. було призначено сесію виконавчого комітету Святогірської міської ради. Висвітлення подібних засідань, винесення їх на широкий загал “СтопКор” проводить регулярно, бо для місцевих жителів це єдина можливість дізнатися, чим насправді займається влада, які рішення ухвалює”, – розповів Рибалкін.

Він додав, що представникам влади не дуже подобається їхня присутність і не раз були випадки перешкоджання відеозйомкам.

“Але активісти кожного разу наполегливо відстоювали свої права і доносили до громади необхідну інформацію. Але сьогодні влада перейшла межу. Щойно я став готувати відеокамеру, на мене накинувся член виконавчого комітету Присяжний (начальник обласного шпиталю для ветеранів ВВ війни м. Святогірськ). Взяв та буквально вибив спиною двері в кабінеті міського голови, до речі, за його присутності і моральної підтримки. Якби не витримка, усе б могло закінчитись бійкою, на що й було розраховано”, – розповів деталі нападу Володимир Рибалкін.

Відразу після інциденту журналіст викликав поліцію, а потім приїхали представники прокуратури. За його словами, інформація про цю подію внесена в ЄРДР за статтею 171 “Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”.

За матеріалами “Стоп Корупції”, “Славянские ведомости”.

Позначки:,

Залиште коментар