Журналісти прикрасять своїми побажаннями ялинку під Кабміном

Запрошуємо ЗМІ долучитись до передноворічної акції «Ялинка під Кабмін». Журналісти «Національного газетно-журнального видавництва» та інші члени НМПУ несуть своє «привітання» для Міністрів України вже у цей четвер, 22 грудня. Початок акції біля Кабінету Міністрів України о 10:00.

yalynka

«Немає культури – немає нації!», «Журналісти – не раби!», «Гройсман, Нищук, не порушуйте закон!» – ось такі специфічні прикраси чекають на новорічну ялинку для Кабміну.

Зазначимо, що 1 листопада 2016 трудовий колектив ДП «Національне газетно-журнальне видавництво» провів загальні збори та висунув Міністру культури України вимоги про перерахунок та підвищення зарплат, затвердження нового штатного розпису та виплати різниці заробітної плати більш ніж за піврічний період.  21 листопада, трудовий колектив НГЖВ на загальних зборах оголосив початок колективного трудового спору з Міністерством культури України. Адже Міністерство не зацікавлено у фінансуванні якісних україномовних культурних видань та ігнорує фінансові потреби життєдіяльності видавництва та вважає, що будь-який україномовний журнал в сучасних реаліях має або вижити самостійно, або вмерти.

Настав час журналістам об’єднатись та показати свою солідарність у вирішенні питань. Тому закликаємо представників ЗМІ висвітлити нашу акцію та підтримати нас інформаційно.

Початок: 22 грудня о 10:00

Локація: Кабінет Міністрів України (вул. Грушевського, 12/2)

Для коментарів 096 782 62 89, 099 302 67 28 Олександр Тарасов

Позначки:, , ,

Залиште коментар