Заява Голови НМПУ щодо ситуації з телеканалом 1+1

Голова Незалежна медіа-профспілки України Ігор Чайка підтримує занепокоєння колективу телеканалу 1+1 у зв’язку з неотриманням ліцензії на аналогове мовлення попри одностайне голосування Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення за переоформлення та продовження ліцензії для каналу. Також викликає стурбованість інформація про намагання скасувати таке рішення та здійснити рейдерський захват каналу.

1plus1_share

Голова НМПУ нагадує, що серед працівників каналу 1+1 є й члени Незалежної медіа-профспілки України. А отже, в разі підтвердження інформації щодо намагання «третьої сторони» встановити контроль над каналом або вдаватися до будь-яких інших протизаконних дій, що становитимуть загрозу для нормальної роботи і існування телеканалу, медіа-профспілка розцінюватиме такі дії як порушення прав своїх членів та вживатиме всіх необхідних заходів в рамках чинного законодавства по їх захисту.

А також, в разі недотримання Національною радою з питань телебачення і радіомовлення своїх зобов’язань та продовження тиску на канал, НМПУ лишає за собою право звернутися за підтримкою до впливових міжнародних партнерських організацій і установ задля повернення ситуації в законне русло та припинення втручання владних структур в роботу незалежних ЗМІ.

Позначки:, , ,

Залиште коментар