Журналісти Ківерцівської районної газети страйкують: голова ОДА ігнорує, голова Волиньради зник.

Сьогодні журналісти Ківерцівської районки розпочали страйк під стінами  Волинської обласної ради та облдержадміністрація.

Вони зустрілись із головою Волинської ОДА Володимиром Гунчиком та спробували зустрітись із головою облради Ігорем Палицею.

Голова страйкового комітету НМПУ Олександр Тарасов попросив голову ОДА Володимира Гунчика прокоментувати проблему порушення закону про роздержавлення ЗМІ та порушення прав журналістів у Ківерцівській районній газеті. Пан Гунчик сказав, що замовить проведення фінансового аудиту у цій газеті і лише після результатів буде обговорювати цю ситуацію. Далі розмовляти пан Гунчик не захотів і пішов від журналістів у свій кабінет.

Колектив страйкарів також захотів зустрітись із головою облради, але це не вдалося. До кабінету голови журналістів не пускала приватна охорона «Варта порядку», а потім виявилось що голови немає на робочому місці. Керуючий справами облради Дмито Дубняк пояснював, що голова перебуває у відрядженні.
Пан Дубняк не міг пояснити на яких підставах у приміщенні облради перебуває формування «Варта порядку», а на всі запитання лише повторював, щоб журналісти написали письмовий запит із цього приводу.

Не знайшов відповіді на ці питання і перший заступник голови облради Олександр Пирожик. Він лише повідомив, що проблему Ківерцівської районки вже обговорювали на сесії, порадив написати ще одне звернення, яке розгляне відповідна депутатська комісія.

В результаті цих зустрічей журналісти написали заяву до поліції щодо перешкоджання журналістській діяльності формуванням «Варта порядку» у приміщенні Волинської обласної ради. А працівники газети та члени НМПУ, які приїхали підтримати колег, продовжують страйк під приміщенням  адмінбудівлі.

Залиште коментар