Трудовий спір у “районці” може обернутися страйком

Трудовий спір колективу Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом» із представниками органів місцевого самоврядування загострюється.

Під час прес-конференції у п’ятницю, 2 вересня, сторони конфлікту намагалися дійти згоди. Медіа-профспілка висунула вимоги поновити на посаді в.о. головного редактора Ківерцівської районної газети «Вільним шляхом» Марію Хітько, яку звільнили у липні, а також припинити тиск на редакцію газети з боку органів місцевої влади.

«Як тільки газета заявила про свій намір іти вільним шляхом, про свій намір реформуватися, на неї одразу почався тиск з боку органів місцевого самоврядування, а саме районної ради. Наша профспілкова організація в газеті «Вільним шляхом» повідомила представників районної ради про початок колективного трудового спору. Що це означає? Це перший крок до страйку», – каже медіа-юрист Олександр Тарасов.

За словами голови медіа-профспілки Ігоря Чайки, ще є час вирішити конфлікт мирно, і “відпустити” газету, виконавши вимоги медійників. Заступник голови Ківерцівської районної радиТамара Чигрин каже, що влада готова іти на діалог і вирішувати проблему, хоча самої проблеми жінка не бачить.

«Ми готові йти на переговори, ми готові співпрацювати. Але от я трошки одного не розумію. Ви захищаєте трудовий колектив, то в мене питання: від кого і від чого? Трудовий колектив не звільнений, трудовий колектив працює. Проблема з виконуючою обов’язки? – буде рішення суда. Вирішиться все. В чому проблема?», – зазначив він.

Залиште коментар