Звернення Голови Незалежної медіа-профспілки – Ігоря Чайки

Вітаю нас усіх з достойним завершенням складного й достатньо екстремального етапу розвитку Незалежної медіа-профспілки!

Чесно кажучи, ми були готові до будь-якого розвитку подій й результатів З’їзду. Бо команда, яка останні два місяці займалась його підготовкою в умовах достатньо жорсткого тиску та неоголошеної інформаційної війни, бачила перед собою лише одну мету: створення умов для проведення максимально конструктивного обговорення викликів, що повстали перед профспілкою, та пошуку шляхів їх вирішення.

Делегати З’їзду зробили свій вибір, за який ми, звичайно ж, щиро вдячні! Але для нас цей вибір аж ніяк не омріяна перемога, а велика відповідальність і важка робота, якою ми будемо гарантовано забезпечені на найближчі кілька років.

Так, проголосувавши за новий склад Комітету і зміни до Статуту, ми всі разом обрали певну модель існування організації, принаймні, до наступного З’їзду. Звичайно ж, багато чого не вдалось за браком часу проговорити і, звичайно ж, діалоги та дискусії як з членами профспілки, так і з партнерами. Але дуже хотілось би ще раз наголосити: час для розкидування каміння завершився, прийшла пора його збирати і добудовувати наш спільний дім!

Зазначу, що, оскільки господарі нашого спільного профспілкового будинку призначили саме нашу команду стежити за порядком, комфортом, чистотою і безпекою – ми докладемо всіх зусиль та робитимемо все можливе (а часами й неможливе)для забезпечення кожного належними сервісами і захистом!

Залиште коментар