Комітет НМПУ запропонував Юрію Луканову урегулювати конфлікт за посередництва медіатора

2 серпня комітет Незалежної медіа-профспілки України звернувся до Юрія Луканова з листом-пропозицією про врегулювання конфлікту в профспілці.

«Комітет пропонує залучити до вирішення ситуації представника спільноти медіаторів, спеціалістів з вирішення конфліктів з метою налагодження процесу діалогу і пошуку рішення, яке буде прийнятне для усіх учасників ситуації», – йдеться у листі.

Процедура залучення медіатора виглядає таким чином:

  • Комітет звернувся до представника Національної асоціації медіаторів України з питанням про можливість залучення медіатора.
  • Наступним кроком мають бути окремі зустрічі з кожним з учасників як важливий елемент розуміння можливості проведення спільної зустрічі і чи дійсно сторони готові шукати спільні рішення.

Юрій Луканов повідомив «Детектору медіа», що приймає пропозицію та зустрінеться з медіатором. Утім, він вважає, що для вирішення конфлікту до з’їзду може не вистачити часу. «Це добре, що комітет виступив з такою ініціативою, але треба було висувати її раніше. До з’їзду залишилося кілька днів, і я маю певний скепсис щодо того, що ми встигнемо вирішити ситуацію. До речі, я поговорив з медіатором. Вона каже, що спочатку треба зустрітися з кожним окремо, щоб краще зрозуміти позиції, а після цього всім разом. Але часу залишилося обмаль. Такі речі треба було робити заздалегідь, а не в пожежному порядку», – вважає голова НМПУ.

Одночасно, пан Юрій офіційним листом повідомив Комітет НМПУ про наступне: «Шановна пані Оксано, передайте шановним членам комітету  щиру подяку за таку вчасну ініціативу. А також передайте, що будь-які розмови можуть бути ефективними лише тоді, коли шановні члени комітету відкличують оцю свою  Заяву».

Нагадаємо, що зі свого боку Комітет, не висуваючи жодних вимог, підтверджує згоду на проведення медіації і бачить сенс у докладенні зусиль до проведення такої зустрічі.

Залиште коментар