Колектив дніпровської газети «Зоря» прийняв рішення про другий етап роздержавлення

22 серпня, трудовий колектив КП ДОР “Редакція газети “Зоря” провів загальні збори та вніс уточнення до  протоколу щодо процедури роздержавлення від 16 лютого.

Відтак, колектив прийняв рішення про дві суттеві зміни. Перша  – це процедура роздержавлення продовжується у часі, за таке рішення колектив газети проголосував одностайно та  при необхідному кворумі, схваливши реформування не у першій, “пілотній”, а вже у другій хвилі.

Друга – колектив позбавив відсторонену редакторку Ксенію Зайцеву будь-яких повноважень щодо представництва, ведення переговорів та укладання угод від “Зорі”.

Член Комітету медіа-профспілки, та контент редактор газети «Зоря» Андрій Богатирьов зазначив:

– Настрій колективу, який зараз вже непогано розібрався у економічних перспективах існування найстарішої газети Дніпропетровщини, більш ніж реалістичний. Всі розуміють, що без стратегічного партнерства з обласною радою “Зоря” майже не має шансів дожити до свого 100-річчя у квітні наступного року. Мова йде саме про стратегічне партнерство, а не про толерування депутатського корпусу чи навпаки – безглузду та необгрунтовану конфронтацію з ним.

Залиште коментар