Керівник чернівецької обласної організації висунув свою кандидатуру до складу керівного органу НМПУ

Вадим Пелех, журналіст з багаторічним досвідом та член медіа-профспілки з 2013 року та Голова чернівецької обласної організації НМПУ, висунув свою кандидатуру на посду члена Комітету НМПУ.  Про це він повідомив Організаційний Комітет 4 серпня.

Пан Пелех додав власну програму бачення розвитку медіа-профспілки та своє резюме. Нижче можна ознайомитись із документом:

Програма  кандидата в Комітет НМПУ Вадима Пелеха,  Голови чернівецької обласної організації НМПУ

1. Робота над підвищенням  ефективності  захисту трудових прав журналістів і боротьба проти порушення свободи слова в Україні

Я готовий організувати співпрацю з фахівцями та іншими членами Комітету для: підвищення ефективності захисту трудових прав членів профспілки і свободи слова в регіонах. Для захисту трудових прав членів профспілки і захисту свободи слова готовий працювати над створенням груп для взаємодії з владними інституціями, правоохоронними структурами, органами місцевого самоврядування.
Серед практичних кроків такої взаємодії – впровадження практики круглих столів для обговорення нагальних питань проблем медіа-сфери з правоохоронними органами, органами державної влади, місцевого самоврядування, громадськими та експертними організаціями, підписання меморандумів. Досвід організації подібної форми дискусії є у Чернівецької НМПУ

2. Питання фінансування регіональних організацій

Для уникнення значного збільшення розміру членських внесків зобов’язуюся організувати роботу з пошуку шляхів залучення фінансування для діяльності регіональних організації. Ініціюватиму створення системи планування надходжень і видатків до профспілки, організацію суворої видаткової звітності, ефективного контролю за використанням членських внесків. переконаний, усе це матиме позитивний вплив для підвищення фінансової самостійності як місцевих організацій.

Пропоную залучити фахівців до написання грантових програм та проектів, розширення партнерської бази для виконання проектів.
Комітету слід забезпечити також оперативне інформування регіональних організацій про грантові програми та надавати фахову допомогу в написанні заявок

3. Підвищення інституційної спроможності регіональних організацій

Зобов’язуюсь працювати над підвищенням інституційної спроможності регіональних організацій завдяки розробленню та впровадженню програм фінансової незалежності (навчання, консалтинг, організаційний та правовий супровід проектів та подій).
Ініціюватиму проведення тренінгів, семінарів та курсів для підняття обізнаності професійних і трудових прав для членів регіональних організацій.
Лобіюватиму питання колективних переговорів з власниками та уповноваженими органами підприємств галузі, де створено первинні осередки профспілки, з метою захисту трудових прав і інтересів членів профспілки.
Розвиватиму партнерські відносини з профспілковими організаціями для консолідації зусиль захисту трудових прав та інтересів членів профспілки, популяризації профспілкового руху.

Важливо також забезпечити розвиток партнерських стосунків з експертними журналістськими організаціями для захисту свободи слова в регіонах, захисту професійних прав журналістів, подолання проблеми безкарності.
Варто також поглиблювати горизонтальні зв’язки між первинними та регіональними організаціями, проведення локальних та загальних фестивалів, івентів тощо

4. Розвиток та укріплення горизонтальних зв’язків між регіональними організаціями

Зобов’язуюсь сприяти розвитку співпраці регіональними та місцевими організаціями, проводити роботу зі сприяння роздержавленню ЗМІ, допомагати консультативною та методичною підтримкою.

Про себе:

Пелех Вадим Володимирович: народився 6 січня 1974 року. Після закінчення у 1996-му філологічного факультету Чернівецького державного університету, прийшов на роботу на обласне державне радіо «Буковина» (з 1997-го року). Рік працював репортером редакції інформації, потім створив і очолив молодіжну редакцію. У 2004 року повернувся у редакцію інформаційних програм, очоливши відділ збору і підготовки інформації. Готував та вів щоденні ранкові а також – тижневі підсумкові інформаційно-аналітичні радіопрограми.

Протягом 2009-2013 років був регіональним кореспондентом тижневика «Коментарі» у Чернівцях, а у  2012-му – головним редактором Інтернет-порталу «Чернівці. Коментарі».

Протягом 2015 року працював кореспондентом телеканалу ЗІК у Чернівецькій області.

З 2014 року – ведучий тижневої авторської програми «Політика» на телеканалі ТВА. Протягом останніх півроку також цьому ж телеканалі.

З 2005 року працюю на посаді власного кореспондента Національної радіокомпанії України на Буковині.

Голова Чернівецької обласної організації Незалежної Медіа-профспілки України, член Національної Спілки Журналістів України. Маю досвід роботи в команді, організації і проведення прес-конференцій, семінарів, презентацій та інших акцій.

Активний користувач мережі Фейсбук https://www.facebook.com/pelekh з принциповою громадянською позицією).

Забезпечений всім необхідним обладнанням для журналістської роботи, маю власне авто.

Вільно спілкуюсь і пишу українською та російською мовами.

Залиште коментар