Заступник Генерального секретаря МФЖ  візьме участь у VI Позачерговому З’їзді НМПУ

Заступник Генерального секретаря Міжнародної федерації журналістів (МФЖ) – Джеремі Діар вчергове висловив свої співчуття через убивство Павла Шеремета, а також прийняв запрошення на VI Позачерговий З’їзд Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ).

Про це пан Діар повідомив у своєму листі. «Висловлюю свої співчуття від імені МФЖ усім нашим колегам в Україні через убивство відомого журналіста в Україні – Павла Шеремета. Цей злочин вчергове підсумував важливість нашої роботи щодо безпеки журналістської діяльності та боротьби із безкарністю за злочини проти журналістів», – наголосив він.

Також Заступник Генерального секретаря МФЖ повідомив про свій намір взяти участь у VI Позачерговому З’їзді НМПУ. «З приємністю, скористаюсь запрошенням відвідати VI Позачерговий З’їзд НМПУ, а також, користуючись нагодою, обговорити із новообраним керівництвом розвиток подальшої спільної діяльності. Принагідно, буду вдячний за надання можливості виголосити коротку промову щодо важливості солідарності у нашій професії саме в цей час», – зазначив у листі Джеремі Діар.

Залиште коментар