Запорізькому журналісту погрожували під час висвітлення конфлікту мешканців із «Запоріжгазом»

Журналісту  інформаційно-аналітичного видання «Vместе» Юрію Хохлову  погрожували під час висвітлення конфлікту між мешканцями Запоріжжя та представниками ПАТ «Запоріжгаз» 21 липня. Про це повідомляє «Голос Запоріжжя».

Так, журналіст звернувся в Хортицьке відділення поліції 21 липня 2016 року  і повідомив, що йому погрожували.  За даними сайту прес-служби обласної Нацполіції, під час збору матеріалу для репортажу по вулиці Гудименка з приводу конфлікту жителів цього будинку з працівниками однієї з організацій невідомий, який назвався працівником даного підприємства, погрожував журналісту фізичною розправою. Також він намагався вибити з рук потерпілого мобільний телефон, на який той записував те, що відбувається. В результаті було порушено кримінальну справу за статтею «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів».

Юрій Хохлов так прокоментував інцидент  «Голосу Запоріжжя»: «Керівник відділу економічної безпеки «Запоріжгазу» просто накинувся на мене, намагався відібрати телефон, потім намагався битися. Я написав на нього заяву в поліцію».

Нагадаємо, в Хортицькому районі 21 липня близько 14 години дня стався інцидент між жителями вулиці Героїв 93-й бригади (колишня Гудименка) і представниками ПАТ «Запоріжгаз». Жителі завадили «Запоріжгаз» встановити лічильник.

Позначки:

Залиште коментар