Оргкомітет VI позачергового З’їзду НМПУ запрошує спілчан і спілчанок до подання кандидатур членів і членкинь Профспілки на керівні посади ВПС НМПУ.

Вимоги до кандидатів і кандидаток – членство в НМПУ. До керівних органів профспілки, згідно Закону, не можуть входити керівники підприємств\організацій, які здійснюють функції із набору і звільнення найманих працівників.

Висувати кандидатури можуть організації (слід надати протокол, можна скан) НМПУ або члени і членкині НМПУ (надати скан Заяви  Оргкомітету у довільній формі), також можливе балотування шляхом самовисування (також потрібен скан Заяви  Оргкомітету у довільній формі) .

Оргкомітет  надасть усім кандидатам і кандидаткам рівні умови із представлення їх біографії та програми на інформаційних ресурсах організації. Матеріали розміщуватимуться по мірі їх надходження. Матеріали, отримані після 18-00 4 серпня, до розміщення і поширення на інформаційних ресурсах профспілки не будуть допущені.

Оргкомітет нагадує, що висунення та обговорення кандидатур на керівні посади Профспілки відбуватиметься безпосередньо під час З’їзду, однак рекомендує скористатися можливістю завчасного висування задля для належного інформування і обговорення програм та кандидатур.

Подавати матеріали (скан протоколу чи заяви, біографію, програму і фото) слід за електронною адресою sekretar@nmpu.org.ua з вказанням теми листа «кандидатура».

Залиште коментар