Оголошено місце проведення VI Позачергового З’їзду НМПУ!

Шановні спілчани і спілчанки, делегати і делегатки VI Позачергового З’їзду НМПУ!

Як повідомлялося раніше, З’їзд відбудеться 06 серпня 2016 року у м. Києві. Місце проведення – конференц-зала у Товаристві ЗНАННЯ. Адреса – вул. Велика Васильківська, 57/3, третій з половиною поверх.

Найзручніше дістатися до місця проведення З’їзду – вийшовши на ст.метро “Олімпійська” (кол. Республіканський стадіон), вхід зі сторони вул.Великої Васильківської. Хто не знайде вхід – потрапить на екскурсію в Планетарій. Початок реєстрації делегатів – о 10.00. Початок роботи З’їзду – з 11.00.

УВАГА! Просимо всіх делегатів мати при собі оригінали протоколів первинних організацій про обрання делегатом, а також дані паспорта та ідентифікаційний код (для компенсації проїзду).

З організаційних питань делегатів просимо звертатися до Виконавчого секретаря НМПУ Оксани Винничук e-mail: sekretar@nmpu.org.ua тел. +380 (50) 356 5758

Під час проведення З’їзду будуть організовані кава-брейки, а також легкий ланч. Порядок компенсації коштів за проїзд делегатам до Києва і назад буде визначено завчасно для кожної делегації. Члени НМПУ, які не є делегатами – можуть бути присутніми під час проведення З’їзду. Просимо попередньо (до 18-00 год 5 серпня 2016 року) повідомити Оргкомітет про Ваше бажання прийти на З’їзд, щоб ми зарезервували для Вас місця у залі (оскільки зала не є велика).

З питань реєстрації гостей та запрошених на З’їзд звертатися до секретаря НМПУ Оксани Колесник e-mail: vstup@nmpu.org.ua тел. +380 (50) 356 0910

Залиште коментар