Екс-бойовик “ДНР” погрожував журналістці із Каховки

Екс-бойовик угруповання “ДНР” Юрій Ковальчук в соціальній мережі facebook погрожував редактору газети «Каховські новини» Ганні Садовій розправою. Про це повідомляє “МОСТ”.

Під час обговорення зростання тарифів, екс-каховчанин, а тепер житель Москви Ковальчук, більш відомий в Херсоні як «Шкілет», пообіцяв повернутися до Каховки і всіх «перевішати».

Його підтримало ще двоє користувачів соцмережі. Одна з яких – Галина Скрипниченко – пізніше вибачилася, пославшись на те, що не розібралася в контексті бесіди, і не хотіла погрожувати журналістові.

«Шановна Ганно, прошу вибачення за те що не до кінця розібралася в контексті коментар і не збиралася вас вбивати», – написала вона.

Сама Ганна більше обурена підтримкою Ковальчука з боку земляків. «Одна справа коли тобі загрожує людина, яка знаходиться за межами України, ненавидить Україну і готова перестріляти всіх патріотів. З цим жити можна, Ковальчуку в Україні закрита дорога. Але коли до погроз сепаратиста приєднуються каховчани, а тим більше члени громадської організації “Солідарна Україна”, яка позиціонує себе як патріотична – це страшніше, правда?», – повідомила вона по телефону.
Ганна звернулася в прокуратуру, яка вже розпочала слідство за ч. 2 ст. 171 ККУ.

Відзначимо, що Ганна Садова є депутатом Каховської міської ради, де очолює фракцію БПП.

Позначки:

Залиште коментар