До уваги членів медіа-профспілки!

Дорогі спілчани!

Шостий позачерговий З’їзд НМПУ відбудеться 6 серпня у м.Київ, реєстрація делегатів із 10-00. Проекти Порядку денного та змін до Статуту – у додатку. На основі отриманих від первинних організацій протоколів.   Оргкомітет визначить загальну кількість обраних делегатів.

Наразі члени профспілки та делегати З’їзду НМПУ інформуються про місце, час проведення З’їзду та про проект порядку денного і  проект змін до Статуту.

Оргкомітет продовжуватиме роботу до дня З’їзду, працюватиме Редакційна комісія, яка до 26 липня включно прийматиме пропозиції щодо змін і доповнень  до Статуту і нормативних документів профспілки.

Питання і пропозиції для оргкомітету надсилайте за адресою: sekretar@nmpu.org.ua , Телефон 050 356 57 58

Для обговорення питань З’їзду створено закриту групу у мережі Фейсбук (тільки для членів НМПУ), до якої ви можете долучитися

https://www.facebook.com/groups/989752621135868/

Новини з підготовки З’їзду ви також зможете читати на сайті НМПУ.

Для  делегатів  З’їзду буде надано додаткову інформацію щодо порядку прибуття, відшкодування за проїзд, надання документів, які підтверджують їх повноваження. Також за 10 днів до З’їзду Оргкомітет надасть узагальнену інформацію щодо надісланих пропозицій. За декілька днів Оргкомітет оголосить про початок висування і обговорення кандидатур на посади в керівні органи НМПУ, а також – саме головне обговорення Стратегії НМПУ.

Залиште коментар