Підготовка до проведення VI З’їзду

6 серпня 2016 року у м. Києві буде проводитися VI Позачерговий З’їзд НМПУ.

Рішення про проведення З’їзду прийняте на засіданні Ради НМПУ 04 червня 2016 року. Відповідно до Статуту, позачерговий з’їзд проводиться не пізніше ніж за 3 місяці після прийняття Радою такого рішення.

Рада утворила Оргкомітет у складі Штурхецького С., Чайки І., Гаврилової Ю., Халімон О., Савенка В., Волошиної Л., Винничук О. У складі Оргкомітету будуть працювати 2 групи – редакційна (по підготовці змін до Статуту і проектів положень НМПУ) та адміністративна (матеріально-технічне забезпечення проведення з’їзду). Питання і пропозиції для оргкомітету надсилайте за адресою:sekretar@nmpu.org.ua   Телефон 050 356 57 58

Оргкомітет 7 червня затвердив дату проведення З’їзду – 6 серпня 2016 року.

Даний з’їзд має пройти із якомога ширшим представництвом. Відповідно до п. 5.3 Статуту, делегатів на З’їзд обирають первинні  профспілкові організації.

КОЖНА первинна профспілкова організація (незалежно від кількості членів), має провести загальні збори і обрати свого делегата на З’їзд.

Якщо у первинній організації понад 20 членів, то обирається 2 делегати, якщо понад 40 членів – 3 делегати і так далі (квота делегатів – 1 особа від 20 членів профспілки).

Провести збори і обрати делегатів та повідомити про це Оргкомітет потрібно до 5 липня, щоб до 6 липня –  за 30 днів до дати проведення З’їзду – НМПУ мала змогу персонально повідомити делегатів про З’їзд.

Також первинні профспілкові організації можуть вносити пропозиції щодо змін до Статуту НМПУ та обговорювати запропоновані зміни до Статуту, проекти положень НМПУ (будуть у доступі на сайті НМПУ).

Первинні профспілкові організації можуть висувати кандидатів на посаду Голови НМПУ, першого заступника і заступника, кандидатів до складу Комітету НМПУ чи до складу Ревізійної комісії.

Ці всі питання можна відобразити у протоколах загальних зборів первинних профспілкових організацій або уповноважити Ваших делегатів вносити їх під час роботи З’їзду.

Всі первинні профспілкові організації, які проводили свої загальні збори понад 1 рік тому – можуть одразу провести свої звітно-виборчі збори (відповідно до Статуту – 1 раз на рік треба подовжити повноваження Голови та Комітету первинки та її ревкому, або розширити склад комітету, тощо).

 

Залиште коментар