НМПУ та НСЖУ запрошують журналістів на дводенний тренінг з безпеки

Незалежна медіа-профспілка України та Національна спілка журналістів України в рамках роботи Об’єднаного Центру допомоги журналістам запрошує журналістів, фотокорів, операторів різних ЗМІ із Києва та інших міст України на 2-денний тренінг з безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику. Тренінг проводиться за програмою та методикою Міжнародної федерації журналістів.

Тренінг з безпеки відбудеться у Києві 11 і 12 червня 2016 р. (субота-неділя). Графік занять кожного дня – з 9.30 до 18.00

Участь у тренінзі з безпеки – безкоштовна. Кількість учасників – до 15 осіб.

На тренінг з безпеки запрошуємо до 10 учасників із інших міст України, яких організатори забезпечують проживанням у готелі (двомісні номери) та компенсують витрати на проїзд «до» та «з» Києва за наявності квитків на автобус чи маршрутку, або потяг (не вище купе чи 2 класу ”intercity”).

Під час тренінгу з безпеки журналісти отримають такі знання:

  • як підготуватися та розпланувати роботу у місцях підвищеного ризику;
  • про особисту безпеку та безпеку у транспорті під час поїздок;
  • про поведінку та правила перетину блок-постів;
  • як не стати заручником та як правильно поводитися, якщо це таки трапилося;
  • про загрози від різних видів зброї та способи мінімізації ризиків;
  • правила поведінки під час авіа-нальотів;
  • як не втратити професійну апаратуру і зберегти цінні відео- та фотоматеріали;
  • як правильно підбирати і користуватися захисним спорядженням (бронежилетом), тощо.

Програма тренінгу (!!!) передбачає проведення практичного заняття для відпрацювання навичок. Для практичного заняття у перший день тренінгу треба мати змінний зручний одяг для виконання вправ (рукавички для захисту рук, спортивного стилю закрите взуття, бажано водонепроникний одяг теж спортивного стилю, рюкзак для речей першої необхідності). Для досягнення більшого ефекту від заняття – наявність апаратури, з якою зазвичай працюєте в полі.

Для участі у заходах  необхідно попередньо – до 9 червня заповнити і надіслати реєстраційну форму учасника (форма знаходиться за посиланням:  http://goo.gl/forms/yXoHJbvKwGCGGuc13).

Учасники, яких запросять – отримають інформацію про місце проведення тренінгу.

Запитання – за тел. 050 356 09 10 , електронною поштою vstup@nmpu.org.ua

Тренінг проводять НМПУ та НСЖУ в рамках проекту, який виконується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту «Підтримка Об’єднаного центру допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ» є надання комплексного захисту та підтримки журналістам в умовах соціально-економічної кризи та «гібридної війни» в Україні шляхом підвищення їх обізнаності та набуття навичок у сфері безпеки, забезпечення захисним обладнанням, надання психологічної допомоги і підтримки, надання матеріальної допомоги у складних життєвих обставинах.

Залиште коментар