У Миколаєві напали на журналістів

5 травня у Миколаєві біля будівлі Центрального районного суду двоє жителів Херсона – брати Дмитро і Сергій Кальченки, яких судять за напад на патрульних поліцейських, перешкоджаючи законній журналістській діяльності, із застосуванням фізичної сили відібрали у кореспондентів «Преступности.НЕТ» фотоапарат. Також нападники завдали одному з кореспондентів «Преступности.НЕТ» кілька ударів у голову.

Про це з місця подій передає кореспондент «Преступности.НЕТ».

Нагадаємо, що  5 травня мало продовжитися судовий розгляд справи за обвинуваченням херсонців, однак, його перенесли. У той момент, коли кореспонденти знаходилися біля суду, обвинувачені напали на одного з них і відібрали фотоапарат, завдавши тілесних ушкоджень, після чого сіли в припаркований поруч автомобіль. З ними були їхні адвокати.

У зв’язку з незаконними діями підсудних, кореспонденти вирішили викликати на події співробітників поліції, при цьому вони відійшли на квартал від суду. Через деякий час нападники спробували їх наздогнати і повернути фотоапарат, але у той час вже  під’їхали поліцейські. При цьому фото з фотоапарата були видалені.

Позначки:, ,

Залиште коментар