Полтавській журналістці погрожують убивством

У Полтаві журналістці місцевої телекомпанії надійшов анонімний лист із її фотографією та погрозами смертю. Про це повідомляється на сайті Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Так, 20 травня до поліції Полтави надійшов виклик від журналістки, яка повідомила, що на адресу телерадіокомпанії надійшов анонімний лист із її фотографією та погрозами смертю.
“За даним фактом поліцією вирішується питання про внесення відомостей про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 129 Кримінального кодексу України (Погроза вбивством). Санкція передбачає покарання від арешту на строк до 6-ти місяців до обмеження волі на строк до 2-х років”, – зазначив начальник Полтавського відділу ГУНП в Полтавській області Олександр Терела.

Правоохоронці з’ясовують обставини події та встановлюють особу аноніма. Як з’ясувалося, погрози отримала журналістка телеканалу “Лтава” Олена Никифоренко. “Надійшов лист, адресат моє прізвище, я розкрила – там моє фото з соціальних мереж і напис: “Готовся к смерти”. Це вже другий лист, минулого року був аналогічний”, – розповіла Олена Никифоренко.

Тоді, нагадує видання, набула широкого розголосу історія про полтавського мага, який надсилав листи з погрозами працівникам ЗМІ. Правоохоронці винуватця затримали, але вирішили обмежитись профілактичною роботою.

Позначки:,

Залиште коментар