Керівник психологічного напрямку медіа-профспілки у співавторстві з колегами написала книгу «Психологічна допомога у кризових ситуаціях».

Керівник психологічного напрямку Об’єднаного центру допомоги журналістам Незалежної медіа-профспілки та Спілки журналістів  – Наталія Улько у співавторстві з колегами написали книгу: «Психологічна допомога у кризових ситуаціях».

«Ця книга є практичним порадником для осіб, які потрапили у кризову ситуацію.  Вона допомагає розібратись людині, що таке стрес та кризова ситуація, що таке травма, які техніки існують для її подолання, як вчасно згадати про особистий внутрішній ресурс та як правильно його використати. Журналістів  може зацікавити блок про вигорання в професії: як зрозуміти, що  ти в стані вигорання та як з цим впоратися. Особливу увагу ми звертали саме на безпеку у професії, адже журналісти часто зустрічаються зі стресами», – розповідає пані Улько.

Упродовж 2 років Наталія Улько координує напрямок психологічної допомоги журналістам. Відтак, з часу Революції гідності, анексії Криму та проведення антитерористичної операції вона провела 40 груп психологічної допомоги журналістам у кризових ситуаціях, 11 семінарів для журналістів з освоєння різноманітних технік допомоги, на яких побувало майже 200 журналістів, а  також надала 450 індивідуальних консультацій. Здебільшого участь у заходах брали жуналісти, які були вимушені покинути окуповані території, виїхати з анексованого Криму, а також ті, котрі брали участь в АТО та пройшли Революцію гідності.

Книга доступна за посиланням.

Позначки:, ,

Залиште коментар