Власницю “Хвилі”, яка напала на житомирських журналістів, судитимуть за двома статтями

Печерський районний суд м.Києва змінив запобіжний захід для підозрюваного у вбивстві журналіста і публіциста Олеся Бузини Дениса Поліщука з цілодобового домашнього арешту на частковий домашній арешт – з 22.00 до 6.00 строком до 2 квітня. Таке рішення суд ухвалив 3 лютого, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Суд не задовольнив клопотання прокуратури, яка просила продовжити Поліщуку на два місяці цілодобовий домашній арешт.

Як повідомляв ІМІ, 28 січня Печерський районний суд м.Києва змінив запобіжний захід для підозрюваного у вбивстві журналіста і письменника Олеся Бузини Андрія Медведька з цілодобового домашнього арешту на частковий – з 19.00 до 8.00.

31 грудня 2015 року одному з підозрюваних у вбивстві – Андрію Медведьку – було змінено запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета.

9 грудня 2015 року Печерський суд Києва відпустив із-під варти під домашній арешт на два місяці й другого підозрюваного – Дениса Поліщука.

Олесь Бузина був убитий 16 квітня 2015 року в Києві у дворі багатоквартирного будинку, в якому жив.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що слідство має прямі докази участі цих підозрюваних у цьому злочині. Адвокати Медведька й Поліщука заявляли про фальсифікацію ДНК-експертизи в цій справі та про алібі підозрюваних.

Позначки:

Залиште коментар