Медіа-профспілка виграла черговий суд проти телеканалу ТВІ

27 січня Голосіївський районний суд м. Києва відмовив представникам каналу ТВІ  – ТОВ «Інфо 24»  у скасуванні заочного рішення. Нагадаємо, що 14 січня суд виніс рішення про встановлення факту трудових відносин між журналістом телеканалу ТВІ  – Віктором Козмуляком та телеканалом ТВІ, а також постановив стягнути заборгованість по зарплаті. ТОВ «Інфо 24»  з таким рішенням не погодився і подав заяву про скасування заочного рішення, однак Голосіївський районний суд м. Києва відмовив у скасуванні.

“Ми задоволені рішенням суду першої інстанції, який об’єктивно і всебічно дослідив всі докази по справі та встановив факт порушення прав журналіста Віктора Козмуляка зі сторони роботодавця – ТОВ “Інфо24″, якому належить ліцензія на телеканал ТВІ. І вітаємо той факт, що суд першої інстанції в особі судді Ладиченка Сергія  Володимировича проявив незалежність й справедливість та захистив трудові права журналіста. У відповідачів є право подати апеляцію, але ми сподіваємось, що Апеляційний суд також залишиться на позиціях законності та не піддасться олігархічним впливам”, – заявив заступник голови медіа-профспілки, медіа-юрист Олександр Тарасов.

Нагадаємо, що в березні 2015 року до НМПУ звернувся трудовий колектив телеканалу ТВі з повідомленням про порушення трудових прав, а саме: не укладення трудових договорів та невиплата заробітної плати. Розглянувши звернення, 2 квітня 2015 року голова Київської міської організації НМПУ – Юка Гаврилова та медіа-юрист НМПУ  – Олександр Тарасов провели зустріч з директором телеканалу М. Урбанським. У ході зустрічі  керівництво каналу відмовилося гарантувати виплати заробітної плати та офіційного працевлаштувати працівників, а також визнавати легітимність діяльності первинного осередку  ВПС НМПУ на телеканалі ТВІ, яка була створена з дотриманням вимог ст. 16 ЗУ «Про профспілки, їх права та гарантії їхньої діяльності».

Відтак, Голосіївський районний суд м. Києва вже розглянув справи журналістів телеканалу ТВІ   –  О. Муштея,  О. Хорошка, О. Пуша, В. Козмуляка, в результаті яких було ухвалено аналогічні заочні рішення про задоволення позовних вимог в поновному обсязі, а саме, суд  встановив факт трудових правовідносин та постановив стягнути заборгованість по заробітній платі.

Залиште коментар