Журналісти та правозахисники зачитають декларацію прав людини з Львівської Ратуші

10 грудня, у Міжнародний день прав людини, представники Інституту масової інформації, громадські активісти, журналісти і правозахисники читатимуть сімома мовами Загальну декларацію прав людини на оглядовому майданчику Львівської Ратуші. Про це йдеться на інофрмаціному ресурсі ІМІ.

Декларація буде прочитана українською, англійською, норвезькою, французькою, російською та кримсько-татарською мовами, щоб нагадати урядам усіх країн про їхню відповідальність у дотриманні прав людини. Окрім цього, у офісі центру надання адміністративних послуг Львівської міської ради “Єдине вікно” буде встановлено постер із текстом Загальної декларації прав людини.

Мета акції – популяризувати цінності, які закладені у Декларації прав людини, та продемонструвати солідарність із українцями Надією Савченко, Олегом Сенцовим та азербайджанським адвокатом Інтігамом Алієвим.
Ініціатором акції є ГО “Інститут масової інформації”, який захищає права журналістів.
До акції долучилися місцеві громадські організації “Крим-SOS”, “Точка опори”, “Центр соціальних ініціатив “АТОМ”, львівський осередок Пласту, журналісти, правозахисники, студенти.

Акцію підтримує американська правозахисна організація Freedom House, Мережа Будинків прав людини – Київ та Центр інформації про права людини.
Початок акції о 12 годині на оглядовому майданчику Ратуші.
Малюнок – Марко Де Енджеліс, Італія та Меді Белотраджа, Албанія

Позначки:,

Залиште коментар