Журналістів, які пишуть на ІТ тематику, запрошують взяти участь у премії

Асоціація «ІТ України» у партнерстві з Українською асоціацією видавців періодичної преси виступили ініціаторами першої всеукраїнської Премії BRIGHT LINE. Цієї відзнакою нагородять журналістів, які пишуть на ІТ тематику. Мета премії – виявити та нагородити кращі публікації на тему розвитку ІТ в Україні та окремих авторів, які пишуть на цю тематику.

Номінації Премії:
· ІТ для бізнесу
· ІТ для суспільства
· ІТ як галузь економіки та державна політика в сфері ІТ
· Операція «Чорний вересень» (обшуки-2015 та протистояння силовиків і ІТ спільноти)
· «Широкий формат» (ІТ в телевізорі)
· Приз професійних симпатій

Лауреати Премії отримають грошову винагороду у розмірі 10 000 грн.

До участі приймаються матеріали, опубліковані в період з 1 січня 2015 року по 10 грудня 2015 року в ЗМІ України (друковані, он-лайн видання, ТВ-ефіри).

Кожен учасник або учасниця можуть подати до двох робіт в кожну номінацію, причому кожна публікація може бути подана лише в одну з номінацій.

Термін подання робіт спливає 16 грудня 2015 року.

“Ми проводимо премію вперше, тому не можемо охопити всі теми і починаємо з певними обмеженнями. Цього разу не розглядатимемо інтерв’ю, статті про гаджети та публікації присвячені, окремому програмному продукту або компанії. Чекаємо на Ваші роботи! З усіх питань, будь ласка, звертайтесь в Асоціацію «ІТ України»: pr@itukraine.org.ua, 063 184 53 26”, – зазначають організатори.

Позначки:, ,

Залиште коментар