НСЖУ проводить Всеукраїнську конференцію редакторів комунальних газет

10 грудня 2015 року у місті Києві Національна спілка журналістів України проводить Всеукраїнську конференцію редакторів комунальних друкованих засобів масової інформації «РЕФОРМА КОМУНАЛЬНОЇ ПРЕСИ ЯК ВЕКТОР ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ. ДОРОЖНЯ КАРТА ТА ПЕРШОЧЕРГОВІ КРОКИ».

Конференція присвячена питанням: визначення пріоритетів і зобов’язань влади, “Дорожня карта реформи комунальної преси”: кроки редакцій на виконання Закону “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, нормативно-правове забезпечення реформування, критерії державної фінансової підтримки преси та визначення учасників “пілотного проекту”.

Захід відбувається в рамках проекту “Підтримка реформування комунальних друкованих засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження”, який впроваджується НСЖУ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Ради Європи в рамках спільної програми “Зміцнення інформаційного суспільства в Україні”. Детальніша інформація про проект – http://www.coe.int/uk/web/kyiv/41

Позначки:,

Залиште коментар