На Волині журналістку не хотіли пускати на сесію облради

Журналістку інтернет-видання ВолиньPost cпробували не пустити на сесію Волинської обласної ради. Про це повідомляє видання на своєму сайті.

«Новий склад Волиньради – нові правила. Відтепер на сесію журналістам не можна запізнюватися та ні в якому разі жартувати. У цьому і переконалася наш кореспондент Анна Бліннікова», – йдеться у повідомленні.

Біля входу до сесійної зали журналістку перестріли, обшукали за допомогою спецпристрою, а також спробували заборонити відвідати сесію. На запитання охоронців, які стежать за порядком на сесії, чи є зброя, журналістка пожартувала: «Аякже!». Це стало причиною проблем на вході.

«Не знайшовши у сумочці та кишенях кореспондентки зброї, до сесійної зали Анну однаково не хотіли пускати, аргументували тим, що на сесію не можна запізнюватися. Навіть зазначили, що є спеціальний документ, у якому і прописане таке правило для представників ЗМІ. Він нібито має зберігатися в охоронців, що на першому поверсі «білого дому». Запитання журналістів, чи є такий документ, розвеселило охорону: «А хіба ви не знали, що запізнюватися не можна?», – спиталися вони, але потім таки зізналися – ніяких подібних задокументованих правил вони не бачили, – зазначили у виданні.

Позначки:,

Залиште коментар