Жоден із журналістів ATR у Криму не працює на провладний канал – Ліля Буджурова

Колишній заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR Ліля Буджурова заявляє, що жоден із журналістів телеканалу після припинення його мовлення в Криму не просив про працевлаштування на провладному телеканалі «Міллет», як про це повідомляє російська влада Криму. Про це повідомляє Крим.Реалії.
«РІА Новини з посиланням на віце-прем’єра Руслана Бальбека повідомили про те, що «частина співробітників ATR самі вийшли на керівництво каналу «Міллет» із проханням про працевлаштування». У цьому зв’язку хочеться сказати: жоден із журналістів ATR, які не звільнилися з телеканалу після припинення його мовлення в Криму і не виїхали в Київ з початком мовлення телеканалу з території України, не писав заяви про прийом на роботу на «Міллет», – написала журналістка у Фейсбуці.
За її словами, кримська команда ATR продовжує працювати у новоствореній студії «Qaradeniz production».
«Наскільки мені відомо, на «Міллет» пішли тільки 2-3 оператори і водій», – зазначила Буджурова.
Видання нагадує, що раніше РІА Новини повідомили з посиланням на віце-прем’єра російського уряду Криму Руслана Бальбека, що «деякі вже зараховані до штатної структури, багато з них готові вести переговори про перехід на іншу роботу… вони вирішили працювати в новому кримськотатарському ЗМІ, де їх з радістю і прийняли, тому що у людей непоганий досвід роботи».
Як повідомляв ІМІ, 1 квітня 2015 року у Криму закінчився термін перереєстрації ЗМІ за російським законодавством. Низка кримськотатарських ЗМІ не змогли перереєструватися. Роскомнагляд кілька разів повертав документи на перереєстрацію телеканалу ATR, щоразу посилаючись на формальні причини.
Тому з 1 квітня телеканал ATR припинив мовлення в ефірі, оскільки не зміг отримати дозвільних документів на мовлення у Роскомнадзора. Також з 1 квітня припинили мовлення у Криму дитячий телеканал “Лале”, радіостанції “Мейдан-ФМ” і “Лідер”, що входили до холдингу ATR.
17 червня з Києва відновив мовлення перший кримськотатарський телеканал ATR. Також відновив мовлення і дитячий кримськотатарський телеканал “Лялі”.
18 червня керівництво телеканалу ATR заявило на прес-конференції в Києві про відновлення мовлення з материкової України. При цьому власник телеканалу Ленур Іслямов, підкреслив, що співробітники, які залишились у Криму, не беруть участь у цьому процесі.
10 серпня Роскомнагляд зареєстрував провладний кримськотатарський телеканал “Міллет” і радіостанцію “Ватан Седасен”.
1 вересня у Криму розпочав тестове аналогове і цифрове мовлення прокремлівський кримськотатарський телеканал “Міллет”.

Позначки:

Залиште коментар