17-19 грудня УКУ запрошує на тренінг із висвітлення і попередження конфліктів для журналістів у Львові

УКУ запрошує журналістів місцевих та регіональних засобів масової інформації взяти участь у другій навчальній програмі «Медіа як посередник у розв’язанні та попередженні конфліктів», що відбудеться 17-19 грудня 2015 року в Українському католицькому університеті (Львів) за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Мета проекту – сприяти підвищенню фахових стандартів висвітлення дражливих питань у медіа.

Протягом трьох днів учасники вчитимуться працювати з дражливими темами (збройні конфлікти, мобілізація, переселенці, демобілізовані тощо), дотримуючись професійних стандартів; обговорять з експертами особливості реакції суспільних груп на повідомлення, що транслюються у ЗМІ; познайомляться з успішними медійними проектами, котрі висвітлюють проблеми переселенців. Також в рамках програми будуть представлені найновіші результати соціологічних досліджень щодо впливу медіа на суспільні настрої.

Для участі в проекті на електронну адресу omyrovych@ucu.edu.ua потрібно вислати:

– розширене резюме з фотокарткою;

– мотиваційний лист (до 2 000 знаків), в якому сформулювати свої професійні очікування від участі в програмі.

– короткий опис ідеї журналістського проекту в рамках вказаної тематики, котрий буде реалізовано після участі у програмі;

Перевагу отримають заявники, які є авторами чи співавторами матеріалів на теми, що викликають особливий суспільний резонанс в умовах збройного конфлікту (посилання на тексти/записи потрібно долучити до заявки на участь в проекті).

Відібрані учасники беруть на себе зобов’язання підготувати до кінця лютого 2016 року щонайменше 3 матеріали (тексти, відео- чи радіосюжети) в рамках тематики курсу.

Дедлайн подання заявок на програму – 25 листопада 2015 року.

Списки учасників проекту будуть опубліковані на сайті Школи журналістики УКУ journalism.ucu.edu.ua та фейсбук-сторінці www.facebook.com/journalistyka до 30 листопада 2015 року.

Заявки можуть подавати журналісти регіональних чи локальних засобів масової інформації з усієї України. Автори двадцяти восьми найпереконливіших заявок будуть відібрані для участі в проекті. Організатори покривають видатки на проїзд, забезпечують проживання у Львові та виплачують добові на харчування.

Якщо у вас виникли запитання, пишіть на omyrovych@ucu.edu.ua.

Позначки:, ,

Залиште коментар