Журналістів Громадського Донеччини не пустили на конференцію Жебрівського (ВІДЕО)

23 вересня у Маріуполі Донецької області чоловіки у камуфляжі, які представилися охоронцями голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Жебрівського, не пропустили журналістів Громадського Донеччини на прес-конференцію голови ОДА. Про це йдеться у сюжеті Громадського Донеччинни.

Охоронці вказували журналістам на те, що останні запізнилися, і отримали наказ нікого не пропускати після 14 години. Також охоронці виявляли претензії до зовнішнього вигляду журналістів.

У свою чергу, видно з відеосюжету, журналіст Громадського Донеччини Михайло Баган вказував на вибірковість перешкоджання, оскільки інше ЗМІ, за його словами, пропустили навіть з запізненням.

Баган також пояснював, що вони запізнилися лише на чотири хвилини на захід, який мав розпочатися о 14 годині. Сталося це через те, що вони супроводжували голову ОДА під час різніх заходів і переходили з однієї будівлі, де був Жебрівський, в іншу. Однак голова ОДА виїхав на автомобілі і почав свій захід раніше, ніж журналісти дісталися.
Крім того, до представників ЗМІ підійшов чоловік у цивільному та запропонував вийти для з’ясування відносин, однак після того, як журналісти увімкнули камеру, він залишив приміщення.

Позначки:, ,

Залиште коментар